Základní škola Přerov, U Tenisu 4

Žhavé novinky

Pracovní doba o prázdninách:
vždy ve středu od 9:00 do 11:00 (kromě středy 26. 7.)
V případě nutnosti volejte:
581 701 613 (kancelář)
581 701 616 (ekonom)
730 195 628 (školník)
606 786 286 (ředitel školy)

Letos už podruhé jsme vyrazili za Lenkou do Budišova nad Budišovkou. Tentokrát nás bylo 20 a to je zase o trošku více než minule. Jestli to tak půjde dál, pojedeme možná nakonec za Lenkou všichni.

Program byl od začátku do konce našlapaný. Nejprve jsme poslepu prošli různá zákoutí areálu a pak šermovali nad hlavami svými kartáčky. V noci si pak každý mohl vychutnat romantickou procházku po lese s nevšedními úkoly. Vojta pak zhasl s Bárou svíčku a šli jsme spát.

Na druhý den jsme raději hned ráno vyrazili na místní zříceninu hradu. Chvilku jsme ji hledali a nakonec se u ní i vyfotili. Kdybyste ji na fotce neviděli, tak vidíte moc dobře.

Po obědě byly vodní hrátky s pexesem a už jen namazat klouby na večerní diskotéku. Pařba byla velmi solidní. Rychlé kusy, střídaly ukecané ploužáky a proložili jsme to taky nějakou tou společnou choreografii u Just Dance.

Ráno se nám téměř 100% nepodařilo zachránit lidstvo a skoro všechny zárodky skončily na Budišovské pneumatice, zbytek pak na jipce. Únava ve vlaku byla znát a spánek nás překvapil v různých polohách.

Však na fotkách uvidíš.

Michal a Vendula, vedoucí smečky