Základní škola Přerov, U Tenisu 4

Žhavé novinky

23. listopadu - Bruslení 5.S, 6.ABS, 7.ABC (8:30 - 9:30)
30. listopadu - Bruslení (8:30 - 9:30) 1.AS, 2.A, 3.AS, 4.AB
5. prosince - Konzultační hodiny (15:30 - 16:30)

Dne 26.5. se třída 6.S zúčastnila svého prvního hromadného cyklovýletu. Jeli jsme po cyklostezce z Přerova až do Hranic k aquaparku a zpět stejnou cestou. Počasí nám přálo, slavili jsme i jeden svátek a samozřejmě nešlo pouze o cyklistiku.

Více fotek najdete zde.

 Děti měly dostatek času na odpočinek, ale i sportovní vyžití (aby nešlo pouze o jízdu na kole). Po cestě zpět jsme se zastavili i na oběd. Děti měly stále úsměv na tváři a jejich zálibou bylo zdravit všechny lidi, které jsme potkali - takže svůj optimismus šířily i do okolí. Sklidili jsme spoustu úsměvů, zábavy, poznatků, a lehké vypálení cyklo-oblečení a slunečních brýlí. Chtěli bychom touto cestou poděkovat i rodičům a nadšencům, kteří s námi spolupracovali - jak po celý den doprovodem, tak i těm, kteří nám kryli záda a byli v záloze, kdyby došlo ke komplikacím. Moc si vaší aktivity vážíme. Samozřejmě si vážíme i zodpovědného přístupu dětí k samotné akci.
Co se cykloturistiky týče, článek bude určitě pokračovat na podzim, kde si plánujeme výlet lehce náročnější, ve kterém se nevyhneme nakloněným rovinám ani náročnějšímu terénu.


Mgr. Mrázková a Mgr. Jelínek