Základní škola Přerov, U Tenisu 4

Žhavé novinky

Pracovní doba o prázdninách:
vždy ve středu od 9:00 do 11:00 (kromě středy 26. 7.)
V případě nutnosti volejte:
581 701 613 (kancelář)
581 701 616 (ekonom)
730 195 628 (školník)
606 786 286 (ředitel školy)

Dne 26.5. se třída 6.S zúčastnila svého prvního hromadného cyklovýletu. Jeli jsme po cyklostezce z Přerova až do Hranic k aquaparku a zpět stejnou cestou. Počasí nám přálo, slavili jsme i jeden svátek a samozřejmě nešlo pouze o cyklistiku.

Více fotek najdete zde.

 Děti měly dostatek času na odpočinek, ale i sportovní vyžití (aby nešlo pouze o jízdu na kole). Po cestě zpět jsme se zastavili i na oběd. Děti měly stále úsměv na tváři a jejich zálibou bylo zdravit všechny lidi, které jsme potkali - takže svůj optimismus šířily i do okolí. Sklidili jsme spoustu úsměvů, zábavy, poznatků, a lehké vypálení cyklo-oblečení a slunečních brýlí. Chtěli bychom touto cestou poděkovat i rodičům a nadšencům, kteří s námi spolupracovali - jak po celý den doprovodem, tak i těm, kteří nám kryli záda a byli v záloze, kdyby došlo ke komplikacím. Moc si vaší aktivity vážíme. Samozřejmě si vážíme i zodpovědného přístupu dětí k samotné akci.
Co se cykloturistiky týče, článek bude určitě pokračovat na podzim, kde si plánujeme výlet lehce náročnější, ve kterém se nevyhneme nakloněným rovinám ani náročnějšímu terénu.


Mgr. Mrázková a Mgr. Jelínek