Základní škola Přerov, U Tenisu 4

Žhavé novinky

21. - 26. ledna - Zimní pobyt v přírodě 5.S
31. ledna - Vydávání vysvědčení za 1. pololetí
Snad poprvé v historii naši školy se pořádala akce s názvem „Noc ve škole" pro členy sportovně turistického kroužku. Akce byla zahájena v pátek v 18 h, kdy se všichni účastníci sešli u zadního vchodu do školy.
Program pak nadále pokračoval takto: turnaj ve stolním tenise a fobale.
    Ovšem zlatým hřebem večera byl bobřík odvahy. Jeho trasa vedla od tělocvičny prvním patrem po svíčkách až do třetího patra a kolem bufetu zpět do tělocvičny. Za odměnu za zdolání cesty strachu jsme dostali lízátko. Potom si děti postavily z mantinelů a žíněnek přístřešky, do kterých hned po večerní hygieně ulehly.
    V tělocvičně se zhaslo zhruba kolem 22:30 hod a myslím, že do půl hodinky všichni usnuli. Budíček byl plus mínus v 8 h. Po ranní hygieně následoval úklid tělocvičny a další sportovní aktivity, jako například turnaj ve flórbale, ale také hra, při které bylo za úkol přivázat si na nohu balónek a snažit se druhým balónek prasknout. Pořadí bylo ohodnoceno sladkostmi. Na závěr jsem si zkusili odpálit baesbalovuo pálkou par míčků. Závěr akce byl v 11 h, kdy jsme opustili tělocvičnu a šli domů.
Za všechny účastníky Eliška Čechová. 
 
Atmosféru této akce vám přiblíží naše  fotogalerie