Základní škola Přerov, U Tenisu 4

Žhavé novinky

24. 10.: Vzdělávací zájezd Osvětim - 9. roč.
25. 10.: Bruslení 1.A, 2.BS, 3.A, 4.AS, 5.A.
29.-30. 10.: Podzímní prázdniny

Družstvo chlapců naší školy se zúčastnilo dne 15.11. okrskového kola ve florbalu mladších žáků (6.a 7. tř.), které se konalo v tělocvičně naší školy. Po jedné porážce od ZŠ Komenského Přerov obsadilo celkové 2. místo a postoupilo do baráže o postup do okresního kola. V té naši hoši zvítězili  nad ZŠ Svisle 5:2 a zajistili si postup. Okresní finále se konalo 27. listopadu v Městské hale Přerov.

View the embedded image gallery online at:
http://zstenis.com/sport/1102-tomas-jelinek#sigFreeId3530e581cf

Ve finále jsme se postupně utkali se ZŠ Komenského Přerov (2:3), ZŠ Osecká Lipník (5:2), ZŠ Želatovská (1:5), ZŠ 1.máje Hranice (1:3) a celkově jsme obsadili krásné 4. místo. Hoši podali v každém utkání bojovný a maximální výkon. V každém zápase jsme se soupeřem hráli vyrovnanou partii, i když byl nakonec soupeř lepší a někdy i šťastnější. Poděkování patří všem, kteří se na hezkém umístění podíleli. Družstvo hrálo ve složení: J. Kostelníček, M. Chudoba, V. Doležal, Š. Ilík, M. Pavelka, M. Vyňuchal, M. Zdražil, F. Šenk, J. Chlum, D. Pistovčák, T. Vörös, Š. Hynek