Základní škola Přerov, U Tenisu 4

Žhavé novinky

2015

Červenec

Letní tábor Hvězdná brána - 5.-16.8.2015 - sledujte fotografie z právě probíhajícího tábora

Letní tábor Cesta kolem světa -  26.7.-5.8.2015

Červen

S-portovní hry - 1.a2.S - rodiče s dětmi - 29.6.2015

Cyklovýlet 2.S - 26.6.2015

Výlet do ZOO Lešná - 1.B - 19.6.2015

Vyhodnocení Sportovního dne - 1. stupeň 

Nejlepší sběrači starého papíru na bowlingu - 24. června 2015

Sportovní den - 2. stupeň - 22. června 2015

Sportovní den - 1. stupeň - 22. června 2015

Výlet 1.S - Velký Kosíř - 9.6.2015

Divadlo - Olomouc - 1. a 2. třídy

Olympiáda v anglickém jazyce - 1. - 2. ročníky

Pasování na čtenáře - prvňáčci - 3.6.2015 

Den dětí - cyklovýlet - 1.S - 1.6.2015

Dopravní soutěž mladých cyklistů

ŠD- Den dětí

Rozloučení v ŠD

Květen

Můj 1. gól - akce FC Viktorie Přerov - 1.S - 28.5.2015

Turistický kroužek - Po stopách mamutů ke školní třešni - 23.5.2015

Cyklovýlent na Jadran - 1.S - 22.5.2015

McDonald'sCup - krajské kolo - Olomouc 20.5.2015

Pohár rozhlasu - krajské kolo - Šumperk 19.5.2015

Přerovským luhem - 1.AB - 19.5.2015

Škola v přírodě - 4.-5.třídy - Hotel Neptun Malá Morávka - 11.-15.5.2015

Škola v přírodě - 2.-3.třídy - Hotel Neptun Malá Morávka - 4.-8. 5.2015

Pohár rozhlasu - okresní kolo atletických závodů - 14.5.2015

McDonald's Cup - okresní kolo 1. - 3. tříd - 12.5.2015

Vybíjená 4. a 5. tříd - okresní kolo - smíšené družstva 6. 5. 2015

Turistický kroužek - Hostýn - Tesák - 3. května

ŠD v květnu 

Duben

Vybíjená 4. a 5. tříd - okrskové kolo - dívky 21.4.2015, síšené družstva 28.4.2015

McDonald's Cup - okrskové kolo 1. - 3. tříd - 21.4.2015

Přerovský vandr - 18. dubna 

Turistický kroužek - Moravská Sahara - 11. dubna

Svislá laťka - 7. 4. 2015

ŠD v dubnu 

Březen

Turistický kroužek - Helfštýn - 28. 3. 2015

Rališka - Jarní prázdniny na lyžích - 28.2.-4.3.2015

Život ve třídě 1.B

ŠD na návštěvě u hasičů

Co se dělo v ŠD

Únor

Taneční soutěž - 24. února

Lyžařský kurz - Troják - 3.-5. ročníky

Lyžařský kurz - Ludvíkov - 7. ročníky

Lyžařský kurz - Troják - 1.S a 2.S

Karneval v ŠD

Co se dělo v ŠD

Leden

2.S na plavání

Vysvědčení prvních tříd - 29. ledna

2.S v Basecampu - 28. ledna

Turistický kroužek - Noc ve škole - 16.-17.ledna 

1.B

Co se dělo v ŠD

ŠD v keramice

ŠD v knihovně a zábavně

2014

Prosinec

Zpívání u vánočního stromečku - 19. prosince

Turistický kroužek - Pekařov - víkendový pobyt - 12.-14.prosince

Turistický kroužek - Vinary - zdobení stromečku + bowling - 7. prosince

Naši nejstarší žáci - Mikuláš pro ty nejmladší - 5. prosince

Bruslení - 1.S, 2.S, 4.ABC, 5.ABC - 1.prosince

Mikulášská diskotéka v ŠD

Vánoční salón v Atlase ŠD

Vánoční tvořivé odpoledne v ŠD

Ježíšek v ŠD

Listopad

Miniházená - 26. listopadu

Stolní tenis - krajské kolo

Florbal dívky - okrskové kolo

1.ABS - První měsíce ve škole

MŠ v gymnastické hale

Turistický kroužek - Kopřivnice - Štramberk - 15. listopadu

Bruslení - 1.S, 2.S - 3. listopadu

Turistický kroužek - Jívová - Hrubá Voda - 1. listopadu

Odpoledne v ŠD A

 

Říjen

Loutkové divadlo - 1.ABS - 23. října 

Bruslení - 1.AB, 2.AB, 3.ACD - 20. října

Bruslení - 6.ABS, 7.ABS, 8.ABS, 9.S - 13. října

Turistický kroužek - Tesák - Troják - 12. října

Výsadba okrasné třešně v Libosadu Malý Noe - 4. října

Bruslení - 1.S, 2.S, 4.ABC, 5.ABC - 6. října

Adaptační kurz 6.S - Čekyně

Cyklovýlet - 2.S

Pohybový program pro předškoláky - fotky z návštěvy ve školkách

ŠD jezdí podle pravidel silničního provozu

Co se dělo ve školní družině

Září

Školní turnaj McDonald's Cup - 4.-5. třídy - 24. září 

Školní turnaj McDonald's Cup - 2.-3. třídy - 17. září

Fotbalový turnaj 1. tříd - 10.9. - Viktorka

Po stopách mamutů - 10.9.  třída 3.D

Naši prvňáčci poprvé ve škole

Atletický čtyřboj

Adaptační kurz 9.S

ŠD v září